Brandy, ktoré všetci milujeme.

13. júla 2012
Brandy, ktoré všetci milujeme.

Pôvodne som chcel tento článok pomenovať po roztomilej postavičke: pedobear-ovi, ale… U niektorých už dávno zabudnuté a u mňa ešte stále aktuálne… reč je o poslednom Websupport evente. Blogov na túto tému je viacero. Ja vám ale rozpíšem jednu mini story, ktorú ste určite doposiaľ nikde nečítali. V kľude sa usaďte a prezrite si zopár mojich riadkov, ktoré som naklepal počas dlhej cesty vlakom domov :). WS = LoveBrand

 

Môže za to PedoBear

PedoBear

Neviem nakoľko ste mali možnosť sledovať dianie na evente, ale v skratke: Bola vyhlásená súťaž, ktorej pravidlá sú na prvý pohľad jednoduché. MUROsk zahlásil: „Rozmiestnili sme v celom podniku obrázky PedoBearov a vašou úlohou je ich nájsť a priniesť.“ Aby som nezabudol: na druhej strane papierového medvedíka bola napísaná cena, ktorú „šťastný výherca“ získa.

A teraz príde tá zaujímavá časť… Ja večný snorič, hovorím bratovi (@kadesignsk): „počuj, asi viem kde je jeden z PedoBearov schovaný. Našiel som ho v momente ako sme sem prišli, nevieš čo s ním mám urobiť? (poznámka pre čitateľa: prepočul som fakt, že ich treba odlepiť a priniesť priamo MUROvi).“  Usmiatý od ucha k uchu som medvedíka odfotil a s veľkým nadšením stihol ešte aj zazdielať na twitteri. CHYBA! Medzi tým ako mi MURO stihol vysvetliť, že medveď sa nemá fotiť, ale priniesť, niekto šikovnejší ma predbehol :).

Poviete si: „Nevadí veď sú tam ďalší…“ To by bola v podstate pravda, keby počas nasledujúcich 5 minút neboli všetci do jedného vyzbieraný. Už aj brat s priateľkou vlastnili po jednom tričku. A ja? nič..

 

Záchodové prekvapenia

Party skupinky :)

Popri tých „sklamaniach“ ma potešilo azda len to, že Mišo Truban (ktorého som mimochodom  stretol na WC) mi ako náplasť na ubolenú dušu dal možnosť ďalšieho drinku zadarmo. Aj napriek tomuto mierne priaznivému vývoju mi stále niečo chýbalo. A to legendárne Websupport tričko ;). Po miernom vytriezvení (áno na party sa aj pije. Vďaka ti PartySmasher ) som sa rozhodol WC taktiku zopakovať opäť (asi som nebol až tak triezvy). Na moje prekvapenie som tam Miša nestretol, ale za to na mňa spod jednej kabínky vykúkal ON! … áno malý roztomilý pedofilný maco, ktorého som tak celý večer hľadal. Viete si predstaviť to nadšenie „malého“ chlapca? Medzi mnou a medveďom ma delilo aktuálne  len ehm ehm… mo*enie … Nehovoriac o tom, že na záchode boli v tom okamihu ďalší 3-5 ľudia.

Na papieri uvidím: Vyhrávaš „iba“ MUROvú knihu. Smola č. 0: túto knihu už mám vo svojej knihovni… Dohodli sme sa, že spravíme change za tričko. Poviem si SUPER!

Smola č. 1: tričká sa minuli, ale poslal som kolegyňu po ďalšie (tentokrát Websupport) do firmy. Smola č. 2: O dve hodiny neskôr som sa dozvedel, že ich už všetky stihli rozdať. Smola č.3: To boli posledné… treba počkať kým dajú vyrobiť ďalšie?! KONIEC!! Ja to tričko nikdy neuvidím…

O niekoľko dní, alebo týždňov?! Pricestoval balík, kde bol odosielateľ Websupport a čo ma v ňom čakalo vidíte nižšie. Aj pre takéto drobnosti si ma WS na 100% získal. V podstate sa mohli na to moje tričko z vysoka… Ale oni nie, napokon mi ho aj tak dodali a to hneď prvou triedou :)). Za čo vám patrí veľká vďaka!

 

A čo je teda s tými Brandami? No Kuko obdivuje už zopár dní Martinus a ja od dnešného dňa Websupport 😉 Obe firmy ste jednoducho ppči!

Tento blog neberte ako gramatické okienko. Na mojom pieskovisku platia moje pravidlá a tie sú: kašli na gramatiku… 😉

Pripojte svoj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Novší článok