Grilovanie s nápadom (+ E-book ťahák)

19. augusta 2016
Grilovanie s nápadom (+ E-book ťahák)
Leto je síce už dlhšie za svojou lepšou polovicou, ale to nám stále nebráni v rozpálení grilov a pustení sa do riadnej grilovačky. Pár týždňov dozadu sa mi do rúk dostala zaujímavá kniha od dvojice autorov Jamie Oliver a DJ BBQ, ktorých istotne nemusím predstavovať.

Viac detailov o knihe

Pokiaľ patríte medzi fanúšikov grilovania ako ja, tak jej prípadnú kúpu vám pomôžem v tomto článku uľahčiť. Pokúsim sa ju zhodnotiť tak, aby ste dokázali jednoduchšie stotožniť s jej kúpou ;).

Jamie Oliver - BBQ kuchárka

Čo sa vlastne v knihe ukrýva?

  • Kniha obsahuje celkovo 52 receptov nabitých radami a pestrými fotkami
  • Musím priznať, že najmä tie rady si ma získali asi najviac, dozviete sa veci, ktoré ste o grilovaní možno ani netušili
  • Pri radách to samozrejme nekončí. V knihe nájdete hneď 10 skvelých receptov na domáce marinády, z ktorých som ja sám vyskúšal hneď niekoľko.
  • Kuchárku považujem za veľmi dobrého pomocníka, najmä pre ľudí, ktorých už omrzeli klasické špekačky a chcú si dopriať trochu viac kreácií na grile 🙂
  • Postupy nie sú zbytočne siahodlhé a vyzná sa v nich naozaj každý

Grilovanie - Hellmanns produkty

Takto nejak vyzerali doterajšie grilovacie kreácie. Ostaňte v spojení, pretože od dnes to skúsim podľa novej kuchárky 😉

Grilované karé

Keby som mal v krátkosti zhodotiť cenu verzus ponúkanú hodnotu tejto knihy, tak táto sranda za 12 eur rozhodne stojí za zváženie. Dobrým pomocníkom môže byť najmä pre ľudí, ktorí by radi prekvapili svojou schopnosťou pripraviť najmä nové a doposiaľ nevyskúšané dobroty. Omáčky, postupy a overené recepty sú tak jednoduché, že ich zvládne naozaj každý.

Pokiaľ by ste s jej kúpou predsa len váhali, tak vám ponúkam na začiatok pomocníka, v podobe úplných základov pre každého začínajúceho gril majstra.

Stiahnite si preto bezplatný e-book 🙂

Stiahnuť E-book

Pripojte svoj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Predchádzajúci článok Novší článok