Networking | MEXPO 2012

13. septembra 2012
Networking | MEXPO 2012

Bolo len otázkou času, kedy vznikne na blogu kategória o networkingu. Akcií je veľa a ja nemôžem byť všade ;). Preto budem uvádzať len tie, na ktorých sa s určitosťou ukážem. Pokiaľ sa radi zhovárate s neznámymi rovnako ako ja a mali by ste záujem o rozhovor so mnou :), určite si ma odchyťte na ktorejkoľvek akcii. Najbližšie už tento október v Senci.

KEDY: 5.10. – 6.10. 2012
KDE:  Hotel**** SENEC (mapa)
WEBka: www.mexpo.sk

 

Dve konferencie v jednom –  MEXPO 2012

Marketing, social media, osobný rozvoj, motivátori, kvalitné jedlo a nenahraditeľný networking. Aj vy ste dostali chuť? V tom prípade si nič neplánujte na prvý októbrový piatok a sobotu.  Žiadna škola, ale naozaj žiadna, vám neposkytne tak silnú dávku „inšpirácie a rozumu“ v dvoch dňoch za sebou.

Pozrieť a vypočuť si budeme môcť viaceré múdre hlavičky z najrôznejších oblastí. Medzi rečníkmi nemôže rozhodne chýbať prototyp digitálneho Pastiera z „farmy“ menom Zaraguza, ktorý porozpráva o „Najnovších trendoch v digital marketingu“.

Na moje prekvapenie sa objavil v programe aj talk o aplikovaní minimalizmu do dnešnej doby. Predstaviteľmi tejto nezvyčajnej témy je mladý bloger Martin Mrva a český junák Pavel Miksa. Zaujímavých okruhov je samozrejme veľa, ale priestoru v tomto článku málo ;). Preto ak chcete o programe vedieť viac, navštívte oficiálnu stránku.

 

Čo sa chystá po a medzi prednáškami?

Piatkový program vyvrcholí večernou  „párty“,  ktorá vytvorí priestor na ešte intenzívnejšie networkovanie. Zabudnite na klasické coffee breaky!  Heslom tohto roka je: „hlavne zdravo“. Preto sa môžeme tešiť na čerstvé ovocné šťavy a iné netradičné vychytávky. Príkladom môže byť napr. atraktívny „Sushi Break“, ktorý poteší nejedného fanúšika tejto luxusnej záležitosti ;).

Radi by ste sa zúčastnili? Super! Pre mojich najvernejších som vyjednal 20% zľavu. Stačí do objednávky uviesť zľavový kód: „piesok20“.

Preto ak náhodou neviete čo s voľným časom a nemáte radi stereotyp, určite si nenechajte ujsť túto top akciu.

Ja a pieskovisko tam určite budeme a čo vy? 😉
Mexpo.sk - Dve konferencie v jednom, Media & Management.

1 Komentáre

Pripojte svoj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Predchádzajúci článok Novší článok