Networking | Unicamp 2012 + verejné prehlásenie

16. októbra 2012
Networking | Unicamp 2012 + verejné prehlásenie

KEDY: 20.10. 2012
KDE: V trnavských synagógach
WEBka: Unicamp.sk

Nový záznam v kalendári: Už budúcu sobotu na UNICAMPe.

Keď sa tak zastavím a obzriem späť, s určitosťou uvidím všetky tie eventy, konferencie a meetingy, o ktorých sa zmieňuje hádam každý jeden bloger/ka. Počas bežného roka je skutočne náročné vybrať si a časovo zladiť, všetky tie príležitosti na aktívny networking.

„Človek nemôže byť všade“ Tak trochu klišé, poviete si. Ale o to viac pravdivé tvrdenie ;)…

Rovnako, ako aj Mišo Meško vo svojom poslednom rozhovore povedal:
„Žiaci by mali vedieť efektívne vyhľadávať a triediť informácie. A samozrejme vedieť tieto informácie efektívne využiť.“ Snáď mi autor pôvodného článku odpustí, pretože si dovolím tak trochu parafrázovať:

„Ľudia by si mali vedieť efektívne vyhľadať a vybrať len tie konferencie a eventy, na ktoré nejdú len s jedinou motiváciou: „Idem tam, lebo tam chcú ísť všetci“ Ideálne by bolo, aby mi tá, či oná konfera aj niečo dala. Žeby náznak minimalizmu? 😉

 

Začiatkom roka som chcel byť „všade“

TEDxBA, Barcamp v Žiline, WS_event, Mexpo a samozrejme ďalšie.
Ako som aj ja počas tohto roka „zmúdrel“ (za čo  vďačím aj samotným konferám), zistil som, že mnohé z „vysnívaných akcií“ by som opätovne už asi nenavštívil. Neboj Veronika, na teba a „tvoj“ TEDxBA nenarážam ;).

A z tohto dôvodu verejne hlásam, že po nasledujúcom „Unicampe“ (o ktorom mal byť pôvodne celý článok) si dvakrát rozmyslím, kam najbližšie povedú moje ďalšie kroky. S určitosťou už teraz viem povedať, že na takých 90% sa vidíme na TEDxBA 2013. Možno si kladiete otázku: A čo spomínaný Unicamp?  Uvidíme, ako slepý povedal… Rozhodnem sa po 20. októbri.

Minimálne teraz sa teším, na vystúpenie Tomáša Grígera aj s jeho malinou. Ber to ako výzvu ;).  A určite si pôjdem rád pozrieť aj ďalších. Keby som mal menovite, tak spomeniem: spoluzakladateľa portálu Behance MATIASA COREA, kúzelníka SHANE GILLANA (dobre vidíte, bude tam kúzelník :)).

Úplný program nájdete tu: Unicamp.sk

A pre ľudí, čo sa tam chceli dostať a nevydalo, skúste štastie cez live streaming na offic stránke.

Ktovie, možno ten ušetrený čas v neprospech konferencií využijem zmysluplne a konečne sa naučím poriadne písať 🙂

Unicamp - Tomáš Gríger a jeho malina

1 Komentáre

  • Vyberám si tieto (+ súťaž) – Smoliak.sk

    1. júna 2018 at 20:25

    […] Nebolo tomu tak dávno, keď som vyťukával posledné slová na tému „networking a konferencie“. V predošlom príspevku som vyjadril názor, že nemožno byť všade a za každú cenu. Týmto heslom sa napokon riadim do dnes :). Po roztopení sa posledných snehových nánosov v tomto roku, prichádza opäť obdobie ohlasovania už tradičných, ale aj nových konferencií a eventov. A pokiaľ si ešte stále nieste úplne istí, ktoré z nich si vybrať, môžete sa inšpirovať mojim vlastným (zatiaľ) 3 bodovým zoznamom: […]

Pripojte svoj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Predchádzajúci článok Novší článok