Nové a prehľadnejšie recepty prichádzajú

14. septembra 2018greativity

Spomedzi vás sa mi viacerí ozvali, že by to chcelo zmenu. Zmenu šitú na mieru pre vás a podľa toho, čo potrebujete. Preto som sa rozhodol, že vás vypočujem a pripravím na blog novú verziu, lepších, prehľadnejších a hlavne „vyspelejších“ nových receptov.

Čo sa mení v nových receptoch?

  • Odteraz budete vidieť koľko času vám zaberie príprava, ale aj samotné varenie
  • Môžete si rýchlym vyklikaním vytlačiť recept (hlavne s rozumom, veď predsa šetríme prírodu :). Radšej ako tlač, zvolte uloženie do PDF a hoďte do mobilu, alebo tabletu.)
  • Máte možnosť si postupne odškrtávať suroviny. To aby ste vedeli, či ste náhodou na niečo nezabudli.
  • Rovnako si môžete odškrtávať aj postup prípravy. Uľahčí vám to prehľad v tom, že už budete vždy vedieť kde ste prestali čítať, alebo pracovať podľa postupu.

A keďže ide o úplne čerstvé zmeny, tak vás v tomto momente poprosím o čo najväčšiu trpezlivosť. Recepty v pôvodnom formáte budú preklápané postupne. Ešte zvažujem, že pôvodné nechám v starom formáte a len novo-pribúdajúce prejdú rovno do nového formátu. To aj z dôvodu, že času je málo a receptov príliš veľa. Nechajme sa teda prekvapiť, kde a ako to napokon skončí :). Samozrejme budem rád, keď mi vopred odpustíte aj občasné výpadky a nejaké tie hrubice v textoch. Na zmenách sa pracuje priebežne a preto sa občas ešte nejaký tie chybičky vyskytnú.

 

Ďakujem vám za vašu priazeň a verím, že aj tieto nové recepty vám prinesú ešte väčšiu prehľadnosť a najmä radosť z pripravovaných jedál.

 

Váš Smoliak :).

Pripojte svoj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Predchádzajúci článok Novší článok