Práca, oddych, oslava (ubytko v Jasnej)

6. februára 2016
Práca, oddych, oslava (ubytko v Jasnej)

31. januára mi facebook povedal, že sú tomu presne 2 roky, čo som absolvoval doposiaľ jednu z najšialenejších a nakoniec aj najinšpiratívnejších ciest môjho života. Je až úsmevné, ako človek zvykne zabúdať. Mne sa týmto pripomenutím znovu-objavil sľub, ktorý som si počas tohto výletu dal a až doposiaľ som ho nikomu neprezradil.

“V deň keď sa 100% vydám na vlastné podnikanie, budem sa snažiť pracovať aj z takých miest, kam som predtým chodil najmä dovolenkovať.”

Aby tých dátumov nebolo málo, tak 1. január 2016 bol pre mňa zlomovým

  • Skončil som v doterajšej práci
  • Začal som sa 100% venovať vlastnej firme
  • Konečne som si našiel čas na dlhodobo odkladané veci
  • Plním si vlastné sľuby

A opäť čísla. Dnes je tomu presne 1 mesiac a 6 dní, čo musím samého seba sledovať ako dlho a intenzívne pracujem. Poviem vám, že to nie je až tak ľahké, ako som si pôvodne myslel. Má to ale jednu neodškriepiteľnú výhodu. Moja práca je naštastie neviazaná na miesto výkonu a preto aj tento článok vzniká sledujúc takýto výhľad.

Práca, oddych, oslava

Nechal som sa inšpirovať jedným z mnohých cestovateľkých blogov a využil odporúčané ubytovanie v Jasnej v hoteli RiverSide v Demänovskej doline.

Či a ako budem ďalej pokračovať sa určite dozviete priebežne aj na tomto blogu. Na druhú stranu už teraz môžem povedať, že…

Robte najmä to čo vás baví :).

Váš @Smoliak


Zaujíma ťa, aký bol hotel a jeho okolie ?

Kedže sa hotel RiverSide nachádza v lokalite Demänovská dolina, tak je to zárukou riadneho oddychu a kultúrneho vyžitia. Ja vám plus k tomu prezradím aj pár tipov, ako ušetriť ;).

1. Jedlo

 


Raňajky sú v cene pobytu. Môžem povedať, že vybrať si vyberie asi každý, pretože okrem „hotelových klasík“ sme našli aj zopár prekvapení. Napríklad také waffle, alebo lečo boli super :). Jedlá z jedálneho lístka ako pečená kačka, či šafránové rizoto boli veľmi chutné.

Tip: Hostia majú možnosť objednávať jedlo s 12% zľavou.
Práca, oddych, oslava

2. Príroda a kultúrne vyžitie

 


V blízkom okolí sa nachádzajú hneď 2 skvelé miesta na výlet a obe sú jaskyne. Demänoská ľadová a Demänovská jaskyna Slobody. Nám sa podarilo navštíviť tú druhú spomínanú. Pokiaľ ju spojíte so 45 min. prechádzkou popri rieke, tak ste vlastne vyhrali hneď 2 zážitky v jednom.

Práca, oddych, oslava

3. Oddych 100%

 


Máte radi híčkanie? Potom určite navštívte Hotel Bystriná, ktorý síce s nevábnym webom, ale o to luxusnejším wellnesom ponúka príjemný oddych ;).

Tip: Nezabudnite si vypýtať na recepcii hotela poukážky. Získate tak nárok na zľavnený vstup. (aspoň počas našej návštevy tomu tak bolo)

4. Izby a Práca

 


Izby sú veľmi čisté a útulné, podčiarknuté pekným výhľadom :). Počas návštevy som samozrejme nezaháľal a musel som aj ja pracovať. Tamojší internet je až prekvapivo schopný, takže digitálnych nomádov určite poteší.

Práca, oddych, oslava

5. Dostupnosť

 


Pokiaľ ste bez auta ako ja, tak do hotela sa dostanete veľmi jednoducho. Stačí trafiť na hlavnú autobusovú v Liptovskom mikuláši, kde prestúpite na spoj smer „Demänovská ľadová dolina“. V prípade hotela RiverSide, bude vašou konečnou zastávka Demänovská ľadová jaskyňa, do ktorej dorazíte po 20 min. a za cenu 80 centov.

Zažili ste začiatkom roka aj vy zaujímavé životné zmeny?
Dajte mi vedieť. Budem rád! 🙂

Pripojte svoj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Predchádzajúci článok Novší článok