Prvý najväčší test ciderov sa blíži

9. augusta 2015
Prvý najväčší test ciderov sa blíži

Túžiš spoznať najlepší cider na trhu? Máme za sebou 2 dni slepých testov, v ktorých jeden muž a jedna žena hodnotili aktuálne 6 najznámejších ciderov na Slovensku.

Leto, horúčavy a únava. Osviežiť sa človek môže rôzne a práve v lete mnohí z nás siahajú po čoraz obľúbenejších Cider-och. Skutočný jabkový cider obsahuje niekoľko druhov jabĺk. Správne vychladený dokáže svojou chuťou, bublinkami a vôňou osviežiť lepšie ako akákoľvek limonáda. 🙂

Sám som ich niekoľko vyskúšal, ale keď sa opýtate známych, tak nájdete na desiatky rôznych odporúčaní, že ktorý z nich by ste mali ochutnať. Ako sa hovorí, 100 ľudí = 100 chutí. Či už sa rozhodujete pre komerčné (ľahko dostupné v akomkoľvek supermarkete či kaviarni), alebo alternatívne (občas máte problém ich zohnať), nenatrafíte na jednoznačný porovnávací test, ktorý by vám povedal, ktorý z nich je najlepší.

Preto som sa toto rozhodol zmeniť a v slepom teste otestovať chuťové poháriky mužov a žien. Testovali sme tie naj z jablkových hitov tohto leta a čoskoro vám odhalím, ktorý je ten najchutnejší cider-ciderov. Postavili sme proti sebe 3 komerčné a 3 alternatívne jablkové cidre, bez vedomosti o ktorého zo 6 výrobcov ide.

Moje testovanie muži vs. ženy vám ukáže:
a) Aké cidre existujú
b) Kde si ich môžete kúpiť
c) Koľko v priemere stoja
d) Aká je ich vôňa a chuť
e) Ktorý z nich je ten najlepší

Prihlás sa do môjho newslettra a zisti ešte tento týždeň medzi prvými, ktorý z nich vyhral. 🙂

Pripojte svoj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Predchádzajúci článok Novší článok