Testovačka: Foodpanda.sk

31. decembra 2013
Testovačka: Foodpanda.sk

Blížiacim sa záverom roka 2013 som práve v týchto hodinách dospel do štádia keď sa mi nič nechce. Doslova nič. Ani variť, ani kresliť, ani fotiť a dokonca sa mi nechce ani nič nerobiť. Žiaľ moje (ne)chcenie trvá väčšinou len do momentu keď ja, alebo moje okolie dostane hlad. Preto som sa aj napriek prvotným odmietaniam vyskúšať novovznikajúce #FoodDonáškovéSlužby v Bratislave.

TEST číslo 1 – FoodPanda.sk

Cieľ misie: Objednať Sushi

Priebeh misie: Výber z bohatej ponuky aj napriek Silvestrovskému dátumu bol dostačujúci (veľa podnikov v tento deň nefunguje). Vyklikanie konkrétnych jedál a odoslanie objednávky mi zabralo tak do 5 min.. Oveľa viac ma prekvapil čas, ktorý som si pôvodne počas objendávania nevšimol a to je čas dodania jedla z konkrétnej prevádzky, čo bol v tomto prípade Sushi Time. 1.5 hodiny ma trochu zaskočilo, ale našťastie asi nie je veľa podobných neštasníkov ako ja, na konci roka, ktorí by využívali túto službu. Preto nám jedlo prišlo ani nie do 50 min..

Výsledné hodnotenie: Jedlo chutné, cena primeraná, milý pán „kuriér“ a najmä žiadne starosti so špinavým riadom. Plastové riady forever.

Určite som FoodPandu nevyužil poslednýkrát 🙂 Odporúčam!

Objednávka dokončená

Jedlo dorazilo

Opekaná ryža

Sushi set

Obžerstvo

 

A nakoniec sú všetci spokojní :)…

Plný žalúdok = spokojný človek

4 Komentáre

 • wayne

  4. februára 2014 at 1:10

  Vidim, ze planujes viac podobnych recenzii v buducnosti (cislo 1 to teda aspon naznacuje). Da sa to monetizovat? Chcem nieco podobne robit aj ja na svojom blogu, ale o eshopoch vseobecne. Wayne

  1. Smoliak

   17. februára 2014 at 21:29

   Tak to ti držím palce 🙂 recenzové blogy na SVK vážne chýbajú, no najmä tie kvalitné 🙂

 • zuzana

  4. februára 2014 at 22:04

  spokojnost je velmi dolezita:D

  1. Smoliak

   17. februára 2014 at 21:29

   To teda je 🙂

Pripojte svoj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Predchádzajúci článok Novší článok