[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Vianočné koláče, pečivo a chutné slané jedlá

[/vc_column_text][vc_column_text]

Vianočné recepty, pečivo a sladké koláče od výmyslu sveta verím, že aj vo vašom živote zohrávajú veľkú a neoddeliteľnú úlohu počas vianočných sviatkov. Minimálne toľko ako rozbaľovanie a hladanie ideálnych darčekov pre vašich najbližších :). Na mojom blogu sa snažím prirpavovať recepty vždy sezónne a aktuálne k určitému obdobiu. Preto u mňa nájdete niekoľko famóóznych vianočných receptov, ktoré ma sprevádzajú každý rok počas týchto sviatkov. Pripravil som preto pre vás zoznam receptov na vianočné pečivo, ktoré si jednoducho a hravo spolu s rodinou pripraviť a stráviť tak spoločný čas pri pečení vianočného pečiva.

Vianočné recepty na koláče, pečivo, ale aj iné slané dobroty

V zozname sa nachádza viacero adeptov na ideálne pečivo. Môžete si pripraviť mäkké medovníky, ktoré vam vydržia mäkké naozaj dlho, vanilkové rožky, linecké koláčiky, ale aj iné vianočné variácie akými je sladučká vianočka a tipy na vianočné recepty, ktoré sú síce pre naše končiny atypické, ale určite obohatia aj vašu kuchynu ako tú moju. Nechajte sa preto inšpirovať overenými a rýchlymi receptami na ľahké a pritom chutné koláčiky, pečivo a prevoňajte si svoju domácnosť sladkou vôňou. Nech vám vaše vianoce vydaria a prinesú ku vám čo najviac rodinnej pohody a krásnych zážitkov.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_basic_grid post_type=“post“ max_items=“100″ style=“pagination“ items_per_page=“6″ element_width=“6″ gap=“20″ orderby=“rand“ grid_id=“vc_gid:1542099665868-0935075c-ee09-1″ taxonomies=“58″][/vc_column][/vc_row]