Vyberám si tieto (+ súťaž)

2. apríla 2013
Vyberám si tieto (+ súťaž)

Nebolo tomu tak dávno, keď som vyťukával posledné slová na tému „networking a konferencie“. V predošlom príspevku som vyjadril názor, že nemožno byť všade a za každú cenu. Týmto heslom sa napokon riadim do dnes :). Po roztopení sa posledných snehových nánosov v tomto roku, prichádza opäť obdobie ohlasovania už tradičných, ale aj nových konferencií a eventov. A pokiaľ si ešte stále nieste úplne istí, ktoré z nich si vybrať, môžete sa inšpirovať mojim vlastným (zatiaľ) 3 bodovým zoznamom:



3BODKY + súťaž o lístok

KEDY: 18. mája 2013
KDE: Mediahaus, Fraňa Mojtu 18, Nitra
WEBka: 3bodky.milujemeslovencinu.sk

 

Prečo práve 3BODKY? Pretože je to jedna z prvých konferencií zameraných čisto na našu milovanú ľubozvučnu slovenčinu. Podľa opisu na stránke organizátorov, si prídu na svoje naozaj všetky „cieľové“ skupiny: učitelia, prekladatelia, žurnalisti, blogeri, copywriteri a v podstate všetci ľudia, ktorí by sa chceli dozvedieť čo to viac o našom milovanom rodnom jazyku :). Nemôžem nespomenúť aj príležitosť na networking so skvelými ľudmi, ako je napríklad spisovateľ Daniel Hevier. A aby som vám dokázal ako veľmi tejto konferencii fandím, rozhodol som sa spraviť, mini súťaž o jednu zo vstupeniek na podujatie 3BODKY. Podrobnosti nájdete na konci celého článku. A kto vie, možno aj moje články po absolvovaní 3BODIEK ožijú a konečne dostanú hlavu a pätu :).



TEDxBratislava 2013

KEDY: 5. júl 2013
KDE: SND Bratislava
WEBka: www.tedxbratislava.sk

 

Prečo práve TEDx? Pri výbere tohto eventu musím spomenúť najmä „rôznorodosť“. Presne to v mojom ponímaní znamená TEDx. Je to konferencia, kde sa stretnete s rečníkmi z najrôznejších oblastí, ako sú dizajnéri, markeťáci až po „obyčajných ekonómov“ s neobyčajnými koníčkami. Je to podujatie, na ktorom sa predstavia nie len domáci, ale najmä zahraniční prednášajúci. TEDx vnímam ako konskú dávku ľudskosti, úprimnosti a holej pravdy o svete tam vonku. Kto nezazil nepochopí. Skúste si pozrieť niektoré z oficiálnych TEDxových videí. A aby som nezabudol -> možnosť pokecať so SVK internetovou „elitou“ :).



Foursquare Day 2013 Bratislava

KEDY: 16. apríla 2013
KDE: Amber’s Bar / Sheraton Bratislava
WEBka: Sleduj FB event

 
Prečo práve 4sq day 2013? Lebo vstup je zadarmo 🙂 Samozrejme srandujem, za hlavné dôvody navštívenia tejto akcie považujem 2 veci. A) Môžeme získať badge za swarm. B) Stretnem kopec známych ľudí a spoznám budúcich známych ľudí :).

 
 

VYHRAJ LÍSTOK NA 3BODKY 🙂
 
Ako sa volá ten fúzatý pánko na HomePage konferencie 3bodky?
 
Víťazkou sa stáva: Michaela Masaryková


Pripojte svoj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Predchádzajúci článok Novší článok