Vyhejtovaná konfera

3. októbra 2012
Vyhejtovaná konfera

Nebojte sa, nejdem ako ostatní, vypisovať a  moralizovať nad témou „izmy na MEXPE“. Ja si aj tak myslím, že tých viac (Kritika vs. Hejterstvo, Do akcií sa nekope), ale i menej (Nový buzzword, MEXPO, hejteri…) vydarených reakcií nateraz stačilo.

 

MÔŽEM ZA TO JA! TAK SORRY…

V čase keď som ilustroval svoju prvú zmienku o MEXPE, by mi ani vo sne nenapadlo, že to vyvolá takéto reakcie. Keby som to vedel skôr, spravil by som to inak. Ale nedalo mi to, musel som si tú podprahovú „reklamu“ na niekom vyskúšať. A to bola chyba!

Preto by som rád vyzval oba znepriatelené tábory, aby konečne prestali hejtovať a spamovať sociálne anály hejterskými statusmi. Energiu investovanú do takejto aktivity si viem predstaviť aj lepšie využitú. Vy nie?

Mier s vami!

4 Komentáre

 • Juraj Grečnár

  3. októbra 2012 at 20:01

  Aby si to nemal také ľahké: ja som pôvodnú grafiku nevidel a reagujem až na to, čo sa spustilo po (z môjho pohľadu) nešťastnej komunikácii na sociálnych sieťach. A za degradáciou úrovne slovenských konferencií si stojím, minimálne v ČR sme pomaly za bláznov.

  1. Smoliak

   3. októbra 2012 at 20:37

   Môj názor poznáš 😉 Vieš dobre, že komunikáciu zo strany MEXPA nepovažujem za najšťastnejšiu.. skôr je to pre mňa, ako platiaceho účastníka sklamaním…

   1. hrki

    3. októbra 2012 at 21:18

    chalani, keby sa aspon kopalo do stylu komunikacie to este pochopim – ta pride aj mne miestami kusok prestrelena a jej kritiku chapem

    bohuzial vsak zasnem nad tym ako sa behom par dni doslova z nicoho vytvoril demon menom „sexizmus“, ktoreho tam vsak akosi vo vysledku nevidiet.

    1. Smoliak

     3. októbra 2012 at 21:24

     Mna ani nie tak otazka „sexizmu“, ako skor tie „super“ zlavy poburili 😉 pre niekoho mozno vtipne, ale rozhodne pre mna nie… asi som to len nepochopil…

Pripojte svoj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Predchádzajúci článok Novší článok